Galeria 2021/22

You are here:

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/22

Graduacja 2022 – Uroczysta Msza św. w Misji Polskiej Ojców Cystersów

Konkurs Historyczny – Polska Piastów

Gratulujemy naszym uczniom ogromu wiedzy historycznej oraz cieszymy się, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Wychowawcy p. Annie Działa gratulujemy pomysłu i ogromnego zaangażowania w przeprowadzeniu konkursu.

Konkurs recytatorski w ramach projektu obchodów “Roku M.Konopnickiej”

Konkurs zorganizowany przez Związek Klubów Polskich i p. M. Frycz-Zołtek.
Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów z klas: IV ,V ,VI ,VII, VIII wyłoniona wcześniej w eliminacjach szkolnych. Nasza uczennica NELL FEDKO otrzymała wyróżnienie za znajomość tekstu, dykcje oraz trafność interpretacji. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom udziału w konkursie.

Parada szkolna z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Pierwsza Komunia św.

Niedziela Palmowa w Misji Polskiej Ojców Cystersów
w Willow Springs

Kolorowe Pisanki

Sakrament Bierzmowania

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur 2022

Brawo drużyna z Królowej Jadwigi! Prowadzenie Pani K. Nalaskowska

II Szkolny Konkurs Poezji Polskiej

R jak rakieta! – klasa 0

Wizyta logopedy pani Beaty Worwy w klasie 0

Lekcja historii – Powstanie Warszawskie

Bal przebierańców – Walentynki 2022

Dzień Babci i Dziadka – przedszkole

Jasełka

Nasza szkolna choinka w Misji Polskiej Ojców Cystersów

Wizyta Św. Mikołaja

Uroczyste Pasowanie na Ucznia

Dzień Patrona – Dzień Królowej Jadwigi

Z cyklu spotkań z ciekawymi ludzmi –
Władysław Pawlikowski i Bogdan Pawlikowski

W dniu 23 października dzięki inicjatywie wychowawcy kl.VI zaproszeni zostali wyjątkowi goście: Władysław Pawlikowski i Bogdan Pawlikowski. Pokaz pracy mistrza lutnictwa Pana Władysława oraz mini koncert Pana Bogdana były związane z tematem lekcyjnym w klasie szóstej. Uczniowie klas 6-8 mogli zaznajomić się z tajnikami tworzenia skrzypiec oraz z rodzajami sprzętu do ich wykonania. Pan Władysław pracuje w swoim zawodzie od 50 lat i jest jednym z nielicznych mistrzów lutnictwa w Stanach Zjednoczonych. Stworzone przez niego skrzypce doceniane są na całym świecie. Pan Bogdan Pawlikowski zaś jest znanym wirtuozem grającym na skrzypcach w wielu znakomitych imprezach.

Dzień Dwujęzyczności

Uroczyste rozpoczęcie roku katechetycznego 2021/22

Dzień Nauczyciela

Podczas uroczystego Dnia Nauczyciela uczniowie mieli możliwość obdarowania kwiatami swoich wychowawców. Dziękujemy kwiaciarni Green Village Flowers za piękne róże, a rodzicom za ich zakup. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby szkoły.

Kolorowe wiatraczki w klasie zerowej

Powitanie jesieni – szkolne ognisko klasy VI

Dziękujemy O.Cystersom za gościnne przyjęcie oraz udostępnienie miejsca na ognisko.

Klasa 0 poznaje figury geometryczne

Pierwszy dzień szkoły

Uroczysta msza święta na rozpoczęcie
nowego roku szkolnego 2021/22